نیسان ماکسیما ۲۰۱۹ فیس لیفت که از تغییرات ظاهری و تجهیزات ایمنی بیشتر سود می‌برد در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس معرفی خواهد شد.

 

 

این خودروساز ژاپنی اشاره‌ی زیادی به جزئیات نداشته اما یک تصویر از این خودرو را منتشر کرده و گفته ماکسیما ۲۰۱۹ با بسته‌ی ایمنی شیلد ۳۶۰ این برند در دسترس خواهد بود. این بسته‌ی ایمنی شامل ۶ سیستم ایمنی و کمک‌راننده است.

از روی این تصویر می‌توانیم ببینیم که ماکسیما فیس لیفت دارای سپر جلوی بازطراحی شده با مه شکن‌های جدید و همچنین چراغ‌های جلوی به‌روز شده با LED های یکپارچه می‌باشد. انتظار داریم بخش عقب نیز تغییرات مشابهی را تجربه کند و البته رینگ‌ها نیز طراحی جدیدی به خود گیرند.

تمامی مدل‌های کنونی ماکسیما از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری با قدرت ۳۰۰ اسب بخار استفاده می‌کنند. این پیشرانه تنها با گیربکس CVT ایکس ترونیک همراه شده است.

 

 

شاید تغییرات ماکسیما ۲۰۱۹ شامل استفاده از سیستم اطلاعات سرگرمی جدید هم باشد. این سیستم می‌تواند از نرم‌افزار بهبود یافته سود ببرد و در کابین هم تریم و گزینه‌های رنگ جدیدی به کار روند. معاون نیسان آمریکای شمالی اوایل ماه مارس گفته بود ماکسیما نقش مهمی در سبد محصولات نیسان ایفا می‌کند.

این خودروساز ژاپنی می‌گوید سدان پرچم‌دار و فیس لیفت شده‌اش از ماه دسامبر وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد.

نویسنده : شاهین احمدزاده