پیروی حضور در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸، نیسان جوک به‌روز شده در بازار خودروی بریتانیا عرضه شد.

نیسان کراس اوور کوچک خود را با برخی تغییرات در طراحی بیرونی و همچنین برخی تریم های متفاوت کابین عرضه کرده است. این خودرو تا ورود نسل جدید که احتمالاً سال آینده معرفی خواهد شد پاسخگوی نیازهای علاقه‌مندان خواهد بود.

 

 

معاون فروش و بازاریابی نیسان اروپا درباره جوک ۲۰۱۹ می‌گوید:

نیسان جوک پیشروی کراس اوورهای کلاس B بوده و امروزه یکی از تثبیت‌شده‌ترین و محبوب‌ترین محصولات ما محسوب می‌شود. این ویژگی‌های جدید بیش از پیش باعث گسترش انتخاب‌های مشتریان شده و طراحی متمایز جوک را که همه آن را به همین خاطر می‌شناسند بهبود می‌بخشد.

 

 

قیمت جوک فیس لیفت در بریتانیا از ۱۵۵۰۵ پوند یا ۲۰۰۸۲ دلار آغاز می‌شود. با این پول صاحب تریم ویزیا می‌شوید که به‌صورت استاندارد از دیلایت های LED، شیشه‌های جلو و عقب برقی، آینه‌های برقی، سیستم تهویه مطبوع و سیستم صوتی CD با پورت AUX سود می‌برد.

 

 

یک پله بالاتر جوک Acenta قرار دارد که علاوه بر موارد قبلی از مه شکن‌های LED، شیشه‌های عقب دودی، سیستم کنترل دینامیک نیسان، کروز کنترل، سیستم تهویه مطبوع خودکار، پورت USB و بلوتوث بهره‌مند است.

مدل بعدی جوک Bose Personal ادیشن نام دارد که از سیستم صوتی مرغوب Bose، سیستم اطلاعات سرگرمی نیسان کانکت، صندلی‌های چرمی، ورود و استارت بدون کلید، دوربین دنده‌عقب، چراغ‌های جلوی خودکار و آینه‌های تاشونده برقی برخوردار می‌باشد.

 

 

پرچم‌دار این خانواده هنوز هم تریم تکنا است که برخی تجهیزات آن عبارت‌اند از صندلی‌های جلوی تمام چرم و گرم شونده، دوربین ۳۶۰ درجه، هشدار خروج از مسیر و هشدار نقاط کور.