رونمایی از کانسپت نیسان فرونتیر Attack

نیسان از مدل مفهومی فرونتیر Attack در نمایشگاه خودروی بویرس آیرس آرژانتین رونمایی کرد.

این خودرو که در مرکز طراحی نیسان ریو دو ژانیرو خلق شده از مناطق خشن آمریکای لاتین الهام گرفته و پیش‌نمایشی از یک مدل تولیدی بالقوه می‌باشد.

نیسان چیز زیادی درباره این تراک نگفته اما به لطف رکاب‌های گیرا، رول بار و لاستیک‌های آفرود بزرگ یوکوهاما ظاهری خشن و تهاجمی دارد. این خودروی کانسپت همچنین به چراغ‌های جلوی تیره و کاپوت مشکی مزین شده است.

استیل منحصربه‌فرد خودرو به کابین نیز راه یافته است جایی که طراحان از صندلی‌های چرمی با دوخت‌های زیبای قرمز و نشان Attack بهره گرفته‌اند. راننده‌ها شاهد جزئیات مشکی براق، تریم قرمز و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه لمسی ۶٫۲ لینچی و ناوبری GPS خواهند بود.

نیروبخش کانسپت نیسان پیشرانه ۲٫۳ لیتری دیزلی است که قدرت ۱۸۷ اسب بخاری و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متری دارد. این نیرو از طریق گیربکس ۶ سرعته دستی به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود.

 

از آنجایی که تراک ها برای حضور در آفرود طراحی شده‌اند، دستیار حرکت خودرو در تپه و کنترل صعود از آن در فرونتیر Attack وجود دارند. سیستم کنترل دینامیک خودرو که بصورت الکترونیکی کشش خودرو را کنترل کرده و از لغزش و چپ کردن آن جلوگیری می‌کند نیز در مدل مفهومی حضور دارند.